MEDVISIT

vaikams

KINEZITERAPIJA ARBA GYDYMAS JUDESIU – yra natūralus pacientų gydymo ir reabilitacijos metodas, kurio pagrindas yra judėjimo, kaip pagrindinės biologinės organizmo funkcijos, panaudojimas sveikatai sustiprinti. Kineziterapinių procedūrų metu individualiai parinkti ir pritaikyti fiziniai pratimai derinami su kitais natūraliais gamtiniais veiksniais (fizioterapinėmis priemonėmis): šiluma, vandeniu, šalčiu, elektrostimuliacija, masažu ir kt.). 

KINEZITERAPIJA VAIKAMS DAŽNIAUSIAI TAIKOMA, SIEKIANT UŽTIKRINTI SVEIKĄ AUGIMĄ IR VYSTYMĄSI, TAISYKLINGOS LAIKYSENOS FORMAVIMĄSI.

Taisyklinga laikysena bei tiesus ir sveikas stuburas – geros sveikatos ir grožio pagrindas. Netaisyklinga laikysena, pakumpę pečiai, atsikišęs pilvukas – figūros bruožai, kuriuos galima lengvai ištaisyti su specialisto pagalba, kol dar organizmas auga ir formuojasi. 

Individualiai parinkti  fiziniai pratimai padeda pagerinti organizmo funkcijas, suteikti judesiams grakštumo, plastiškumo, taip ugdoma taisyklinga laikysena. Netaisyklinga laikysena, krūtinės ląstos deformacija, skoliozė (stuburo iškrypimas), plokščiapėdystė – sutrikimai dažnai nustatomi dar ankstyvoje vaikystėje. Dažnai tėvai mano, kad vaikai išaugs, sutvirtės savaime, todėl delsia kreiptis pagalbos. Į gydytojus kreipiamasi tik pajutus stuburo ar nugaros skausmus, kai problemos jau būna gilios. Ankstyva diagnostika ir prevencija, individualiai pritaikyta kineziterapija – padeda sustabdyti stuburo, krūtinės ląstos ar juosmens srities deformaciją, spręsti plokščiapėdystės sukeliamas problemas.

INDIVIDUALI KINEZITERAPIJA VAIKAMS – TAI TIESIOGINĖ PAGALBA, ESANT:

  • Netaisyklingai laikysenai;
  • Padidėjusiai ar sumažėjusiai krūtinės kifozei;
  • Padidėjusiai ar sumažėjusiai juosmens dalies lordozei;
  • Skoliozei (stuburo iškrypimui);
  • Bendrai raumenų įtampai ar silpnumui;
  • Plokščiapėdystei.
Individualios kineziterapijos vaikams užsiėmimus rekomenduojama pradėti lankyti prevenciškai nuo 6 metų.