MEDVISIT

MEDVISIT Rytų sveikatinimo centras siūlo susipažinti su Kineziterapija. Jūsų laukia Kineziterapinių procedūrų metu individualiai parinkti ir pritaikyti fiziniai pratimai derinami su kitais natūraliais gamtiniais veiksniais (fizioterapinėmis priemonėmis): šiluma, vandeniu, šalčiu, elektrostimuliacija, masažu ir kt.).

MEDVISIT Rytų sveikatinimo centro teikiamos KINEZITERAPIJOS paslaugos:

Tinkami judesiai padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, širdies kraujagyslių, kvėpavimo ir kitų sistemų funkcinę būklę. Judėjimas stimuliuoja visų organizmo sistemų veiklą, didina bendrą paciento darbingumą. Užsiėmimai gerina smegenų veiklą, padeda atsipalaiduoti, didina serotonino kiekį bei gerina nuotaiką.

Taisyklinga laikysena bei tiesus ir sveikas stuburas – geros sveikatos ir grožio pagrindas. Netaisyklinga laikysena, pakumpę pečiai, atsikišęs pilvukas – figūros bruožai, kuriuos galima lengvai ištaisyti su specialisto pagalba, kol dar organizmas auga ir formuojasi

Veiksmingi kasdieniai fiziniai, kvėpavimo ir atsipalaidavimo pratimai, kaip ir sveika mityba, yra neatsiejama sveikos gyvensenos dalis. Daug mus kamuojančių negalavimų, kaip neaiškios kilmės galvos skausmas, nugaros skausmas, migrena, skausmas, atsirandantis dėl sąlyginio atskirų kūno dalių nejudrumo ir netolygiai išvystytų raumenų grupių ir pan., galima išvengti, jei kasdien sistemingai mankštinsimės.

Tai atramos–judamojo aparato funkcijas atstatanti treniruočių programa, naudojant „Redcord“ reabilitacinę įrangą. Pratimai su “Redcord” atliekami visam kūnui ar atskiroms kūno dalims laisvai kybant – visas kūnas arba tam tikra kūno dalis yra pakabinami ant specialių virvių.