MEDVISIT

IR GYDOMIEJI MASAŽAI

Gydomasis masažas

tai viena iš masažo rūšių, kurios tikslas yra gydyti įvairias ligas, atkurti bei normalizuoti pažeistas organizmo funkcijas. Ši masažo rūšis atnaujina sutrikusios organizmo dalies funkcionavimą, t.y. pašalina skausmą ir raumenų nuovargį, įtampą, pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, atpalaiduoja spazmus, atkuria sąnarių judrumą. Net trumpalaikis masažas atstato organizmą, pašalina pieno rūgštį iš raumenų, kelia bendrą organizmo tonusą ir audinių elastingumą. Priklausomai nuo naudojamų masažo būdų ir nervų sistemos būklės, gali arba padidinti arba sumažinti nervų sistemos dirglumą.

Gydomieji masažai taikomi esant raumenų ir sąnarių sąstingiui, plokščiapėdystei, sergant stuburo ir sąnarių, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo organų, virškinimo organų ligomis, centrinės ir periferinės nervų sistemos bei judamojo aparato ligomis, esant galvos skausmams, taip pat esant padidintam jautrumui, miego sutrikimams, esant stresui, sergant urologinėmis, ginekologinėmis ligomis, po operacijų, traumų, sporto medicinoje ir kt. o profilaktiškai rekomenduojamas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms.

Trukmė 90 min. | Kaina 55€

Trukmė 45 min. | Kaina 35€

Nugaros masažas

Skaudanti, įtempta nugara rodo, jog mes “nešame” ne tik savo naštą. Stuburas – mūsų fizinis pagrindas. Nugaros masažo metu atsipalaiduoja įtempti raumenys, išnyksta ar sumažėja įvairūs kaklo ir galvos skausmai; pagerėja smegenų kraujotaka, dėl to gerėja nuotaika ir mąstymas.

Pagerėja nervinių impulsų sklidimas raumenimis ir visos raumenų funkcijos: gebėjimas greičiau susitraukti ir atsipalaiduoti, dėl to judesiai tampa tikslesni, tobulesni, padidėja raumens darbingumas.

Raumenys greičiau atsistato nes daug greičiau pašalinami medžiagų apykaitos produktai, kurie susikaupė raumenims dirbant; dėl įtempto darbo atsiradę skausmingumas, pabrinkimas, sukietėjimai, masažuojant išnyksta žymiai greičiau. Pagerina nugaros raumenų kraujotaką ir oksidacinius bei atstatomuosius procesus juose, pagreitina kraujo pritekėjimą arterijomis ir palengvina jo nutekėjimą venomis. Per odą įtrinamas masažinis aliejus “sutepa” stuburo slankstelius, atitolindamas išvaržų susidarymą.

Veido masažas

Veidas yra matomiausia mūsų kūno dalis. Pagal jį mus sutinka, susidaro pirmą įspūdį. Atliekant masažą veidui išlaikomas veido raumenų stangrumas, atitolinamas raukšlių susidarymas. Gerinama veido odos mityba, kraujotaka, ląstelės labiau aprūpinamos deguonimi ir maisto medžiagomis, pagražėja veido spalva, veidas tampa skaistesnis.

Pagerina galvos smegenų kraujotaką, todėl geriau užmiegama. Sukelia malonų viso kūno atsipalaidavimą.

Pėdų masažas

Pėdos – labiausiai nutolusi mūsų kūno dalis. Tai vienas iš penkių mūsų veikliųjų organų. Jos veda mus per gyvenimą. Pėdų masažai atpalaiduoja pavargusias, skaudančias kojas. Pėdoje daug aktyvių taškų, kuriuos veikiant aktyvuojami mūsų gyvybiškai svarbūs organai. Stiprėja imunitetas.

Pėdų masažas teigiamai veikia ir sąnarius bei sausgysles. Jo įtakoje pagerėja sąnario ir aplink esančių audinių aprūpinimas krauju, sustiprėja sąnarinė kapsulė, gerėja raiščių elastingumas. Pagerėja veninė kraujotaka, suaktyvinama mikrocirkuliacija – didinama audinių mityba. Pėdų masažas atpalaiduojančiai veikia visą organizmą. Rekomenduojamas, kai traška sąnariai, dažni patempimai, daug vaikštant, dirbant stovimą darbą, šąlant pėdoms, norint atsipalaiduoti.

Gydomasis viso kūno masažas

Stebuklingai ramina bei padeda atsipalaiduoti, veikia visą mūsų organizmą, pašalina stresą, įtampą ir padeda atsikratyti blogų minčių. Masažo pagalba šalinamas nuovargis, tobulinamos kūno formas, mažinami skausmai bei pagal individualų poreikį stiprinama probleminių kūno sričių kraujotaka, normalizuojamos pažeistos funkcijos. Harmonizuojama ir subalansuojama žmogaus dvasinė, emocinė ir fizinė būklė.

Sąnarių masažas

Išorinių veiksnių įtaka, neišlietos emocijos kaupiasi sąnariuose,  dėl to mažėja sąnarių paslankumas, atsiranda sąnario nejudrumas ir skausmai.  Masažas  padeda išlaisvinti susikaupusią  įtampą, sumažinti sąnarių skausmus.

Tailandietiškas aromaterapinis viso kūno masažas

Masažo metu naudojami kiekvienam pagal poreikius pritaikomi eteriniai aliejai, teigiamai veikiantys odą bei emocinę žmogaus būseną. Unikali atlikimo technika stimuliuoja energetinius taškus, šalina nuovargį, gerina kraujotaką, gydo raumenų skausmus ir įtampas, gerina daugelio organizmo sistemų veiklą.

Trukmė 60 min. | Kaina 55€

Trukmė 60 min. | Kaina 50€

Tradicinis Thai masažas

Tailandietiškas THAI masažas visų pirma siejamas su gydomuoju, o ne atpalaiduojamuoju poveikiu, todėl nuo seniausių laikų žmonės jį praktikavo kaip vieną populiariausių ir veiksmingiausių gydymo būdų. Masažas turi gilias Ajurvedos šaknis, remiasi budizmo filososfija ir joga. Delnais, dilbiais, pėdomis bei viso kūno jėga atliekami pratimai, stimuliuojami biologiškai aktyvūs taškai. Jo metu atpalaiduojami kūno raumenys, sumažinama kai kurių kūno vietų įtampa, dažnai atsirandančia dėl netaisyklingos sėdėsenos ar stovėsenos, nuolatinio streso ir emocinės įtampos.

Rytietiškas pėdų masažas

Tajų pėdų refleksinis masažas atliekamas  stimuliuojant  tam tikras pėdos sritis. Refleksiškai veikiant pėdą yra stimuliuojami ir aktyvinami visi kūno organai ir dalys: kepenys, inkstai, širdis, skrandis, plonasis ir storasis žarnynai, stuburas ir t.t. O tai teigiamai veikia visas kūno sistemas: nervų, virškinimo, endokrininę, lytinę, raumenų ir skeleto,  imuninę, kraujotakos ir limfotakos sistemas. 

Tajų pėdų refleksiniame masaže yra naudojamos rankos pirštai, krumpliai ir nykščiai, o pat medinė lazdelė, kurių pagalba veikiami biologiškai aktyvūs taškai.

Trukmė 60 min. | Kaina 40€