MEDVISIT

PRIIMKITE AUGALŲ, KVAPNIŲJŲ ŽOLELIŲ BEI ŽIEDŲ GAUSYBĘ KAIP GAMTOS TEIKIAMĄ DOVANĄ IR PAJUSITE JOS YPATINGOS GLOBOS AURĄ...

B.G. VIAGAS

Patikimas būdas atlikti neinvazinį pilną organizmo ištyrimą, kuris remiasi Rytų medicinos praktika ir šiuolaikinėmis kompiuterinėmis technologijomis.

Susipažinkite su Ajurveda. Jūsų laukia Ajurvedos kūno terapija aktyvinanti marmų taškus, senovės Indų masažas ABJANGA bei sveikos gyvensenos konsultacijos, kurių metu sužinosite, kaip natūraliomis priemonėmis galima įveikti organizmo negalavimus.

Senovės kinų medicina yra unikali savo užbaigta dialektine teorine sandara, diagnozės metodais, farmakologija ir specialiais gydymo metodais. Ji pagrįsta Yin ir Yang, o taip pat  metalo, medžio, vandens, ugnies ir žemės teorijomis.

Masažas – tai sistemingas minkštųjų kūno audinių veikimas sveikatos ir gydymo tikslais. Sumažina nervingumą ir nuovargį, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, suteikia sąnariams paslankumo, kūnui žvalumo, pakelia nuotaiką ir pagerina savijautą.

Tai natūralus pacientų gydymo ir reabilitacijos metodas, kurio pagrindas – judėjimo panaudojimas sveikatai sustiprinti. Procedūrų metu individualiai parinkti ir pritaikyti fiziniai pratimai derinami su  šiluma, vandeniu, šalčiu, elektrostimuliacija, masažu ir kt.).

Manualinės – osteopatinės terapijos koncepcija glūdi suvokiant, kad organizmas yra vientisa harmonijoje veikianti sistema. Esant atskirų organų ar jų sistemų struktūriniams pakitimams, atsiranda ir jų funkciniai (veikos) pakitimai ir atvirkščiai.

Atpalaiduojančios ir stresą mažinančios procedūros: unikalus aromaterapinis lietaus lašų (Raindrop) masažas, energetinis masažas. Meridianinis kūno treniravimas, kūno judesio terapija, aromaterapija ir kita.