MEDVISIT

Patikimas būdas atlikti neinvazinį pilną organizmo ištyrimą, kuris remiasi Rytų medicinos praktika ir šiuolaikinėmis kompiuterinėmis technologijomis.

Tai natūralus pacientų gydymo ir reabilitacijos metodas, kurio pagrindas – judėjimo panaudojimas sveikatai sustiprinti. Procedūrų metu individualiai parinkti ir pritaikyti fiziniai pratimai derinami su  šiluma, vandeniu, šalčiu, elektrostimuliacija, masažu ir kt.).

Masažas – tai sistemingas minkštųjų kūno audinių veikimas sveikatos ir gydymo tikslais. Sumažina nervingumą ir nuovargį, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, suteikia sąnariams paslankumo, kūnui žvalumo, pakelia nuotaiką ir pagerina savijautą.

Manualinės – osteopatinės terapijos koncepcija glūdi suvokiant, kad organizmas yra vientisa harmonijoje veikianti sistema. Esant atskirų organų ar jų sistemų struktūriniams pakitimams, atsiranda ir jų funkciniai (veikos) pakitimai ir atvirkščiai.

Susipažinkite su Ajurveda. Jūsų laukia Ajurvedos kūno terapija aktyvinanti marmų taškus, senovės Indų masažas ABJANGA bei sveikos gyvensenos konsultacijos, kurių metu sužinosite, kaip natūraliomis priemonėmis galima įveikti organizmo negalavimus.

Senovės kinų medicina yra unikali savo užbaigta dialektine teorine sandara, diagnozės metodais, farmakologija ir specialiais gydymo metodais. Ji pagrįsta Yin ir Yang, o taip pat  metalo, medžio, vandens, ugnies ir žemės teorijomis.

1. Sveikatos ir imuninės sistemos stiprinimo terapija, susidedančią iš BEMER terapijos kartu su eterinių aliejų terapija bei galvos, kaklo ir sprando masažu.

Ką daro BEMER terapija? Bemer terapija teigiamai veikia mikrocirkuliaciją, pakankamą ląstelių aprūpinimą bei medžiagų apykaitos produktų  pašalinimą iš ląstelių, imuninę organizmo sistemą. O eterinių aliejų poveikis yra taip pat visapusiškas sveikatai: apsauginis (antivirusinis, antibakterinis, antiparazitinis), balansuojantis emocijas, stresą, regeneruojantis imunitetą ir organizmo funkcines sistemas.dina apsitarnavimo galimybes, mažina nerimą.

2. Poinsultinę reabilitaciją. Ištikus insultui stebima sparti paveiktų galūnių funkcijų degeneracija. Laiku suteikta reabilitacija padeda atgauti savarankiškumą, padidina apsitarnavimo galimybes, mažina nerimą.

3. Specializuotas kineziterapines programas esant nugaros, kaklo, peties skausmams, chroniškam stresui, nerimui.

Trukmė: 1 val, kaina 60 Eur, atvykimas įskaičiuotas tik Vilniaus mieste.