MEDVISIT

GYVENIMĄ ILGINANTIS MASAŽAS

Gyvenimą ilginantis Abjangos masažas

Abjanga – pats seniausias ir pats paklausiausias ajurvedinis – gydomasis, organizmą valantis ir jauninantis masažas.

Egzistuoja daugybė ajurvedinio Abjangos masažo variantų. Tačiau visi jie turi tą patį šaltinį, siekia tų pačių tikslų.

Kaip vyksta ši procedūra

Jei esate išvarginti nuolatinės įtampos, nemalonių organizmo pojūčių ir stipresnių negalavimų, Abjangos viso kūno (nuo galvos iki kojų pirštų) gydomasis masažas patikimai atpalaiduos ir subalansuos visas organizmo sistemas. Nors šis ilgai trunkantis (maždaug 1,5 val.) masažas yra švelnus, minkštas ir labiau panašus į meditacijos seansą, jis veikia giluminius kūno audinius (odą, poodinį sluoksnį), raumenis, vidaus organus ir energetines sistemas.

 

Šis masažas ne tik paskatina bendrą skysčių cirkuliaciją, valo iš organizmo toksinus, bet ir atpalaiduoja raumenis, sumažina skausmą bei pagerina bendrą savijautą. Tai suteikia kūnui gyvybingumo, lankstumo, gerina miego kokybę, protinę bei emocinę būklę.

Šio masažo metu galite visiškai užsimiršti, atsipalaiduoti ir justi energijos tėkmę, kuri lėtai, šiltu (ar karštu) srautu pasklinda po visą kūną, sukeldama labai malonius pojūčius. Abjangos metu švelniai masažuojama galva, veidas, kaklas ir pečių linija, išmasažuojamos pėdos ir delnai.

Galvos, kaklo ir sprando masažas dažnai daromas atskirai. Taip elgiamasi, kai siekiama įveikti pernelyg didelį susijaudinimą, kai gydomos neurologinio pobūdžio ligos, nemiga arba migrena.

Pėdų giluminė gydomoji terapija atliekama ir kaip atskira procedūra. Kadangi pėdos laikomos ypatingomis reflektorinėmis žmogaus kūno zonomis, o jose esantys taškai atitinka organus ir jų sistemas, procedūra rekomenduojama tiek sergant įvairaus pobūdžio ligomis, tiek norint atsipalaiduoti po darbo dienos.

Kaip atliekamas Abjangos masažas

Masažas prasideda šilto gydomųjų žolelių aliejaus įtrinimu į kūną (aliejus parenkamas individualiai, pagal žmogaus tipą, negalavimų pobūdį). Kad oda būtų visiškai sudrėkinta, užtenka labai plono aliejaus sluoksnio. Jei jo bus per daug ir rankos „plaukios“, masažas nebebus toks efektyvus – bus pažeistas gydomasis bioenergetinis rankų ir kūno kontaktas.

Gydomojo masažo judesiai atliekami švelniais paspaudimais, kryptis – nuo širdies. Taip sustiprinamas arterinio kraujo tekėjimas į raumenis ir organų sistemas. Dėl greitesnės cirkuliacijos kanaluose pagerėja fizinės organizmo funkcijos.

Abjanga aktyvina energetinius žmogaus kanalus. Tai pasiekiama specialiais judesiais masažuojant sąnarius, ilgais judesiais išilgai masažuojant nugarą ir spiraliniais judesiais masažuojant krūtinės bei pilvo sritis. Tai ne tik naudinga, bet ir labai malonu.

Kada tai veikia?

Po masažų kurso visas organizmas tarsi persikuria ir pradeda atsinaujinimo procesą, atkuria savo gyvybines jėgas, sustiprina imunitetą, atjaunėja ir valosi.

Tačiau, kad tai būtų išties efektyvu, reikia kelių masažų (nuo 2 iki 12) seanso. Tuomet Abjanga suteikia stabilų ir ilgalaikį efektą mažiausiai 3–4 mėn., o kartais – ir pusei metų.

„Abjanga“ masažo nauda: 

  • Abjanga – nuostabi terapijos priemonė kone nuo visų psichosomatinių ligų, kurias paskatina stresas. Masažas ypač naudingas kenčiant nuo hipertonijos ir hipotonijos, nugaros skausmų, kaklo įtampos ar skausmo, migrenos, apsunkusio kvėpavimo, neurozių, venų varikozės, raumenų spazmų, jis gelbsti praradus libido, varginant įvairiems kūno skausmams, artritui, patinimams, odos ligoms, hormoniniams sutrikimams, nemigai ir kt.
  • Abjangos masažas – ilgalaikė procedūra, padedanti išjudinti audiniuose susikaupusius toksinus, šlakus ir nukreipianti juos į virškinimo sistemą. Paskui jie yra pašalinami pasituštinant. Todėl po šios procedūros reikia gerti daugiau skysčių.
  • Abjanga ištempia raumenis, suteikia sąnariams ir stuburui lankstumo, tonizuoja ir tuo pačiu metu atpalaiduoja kūną bei protą.
  • Harmonizuodamas kūno sistemų sąveiką, šis masažas koreguoja figūrą ir gerina odos būklę bei spalvą. Abjanga mažina raukšles ir odos sausumą, jaunina ir suteikia odai sveiką švytėjimą.
 

Trukmė 90 min. | Kaina 55€;

Atliekamas keturiomis rankomis trukmė 90 min. | Kaina 90€