MEDVISIT

medicina

Vaizdinių medicina (vaizdinių terapija, iš angl. k. Image medicine) – teorinė ir praktinė diagnostikos ir gydymo  sistema, kuri remiasi aiškiu ir suprantamu gyvenimo modeliu. Šis gyvenimo modelis susideda iš trijų faktorių: materialinio (fizinis kūnas), energetinio ir informacinio. Nėra tokių simptomų, kurie išeitų už šių trijų faktorių ribų. Ši medicinos sritis apjungia  Vakarų ir senovės bei tradicinę kinų mediciną.

Vaizdinių medicina remiasi  natūraliu ir ypatingu mąstymo tipu, kurį vadiname vaizdiniu. Mąstymas vaizdais (vaizdiniais) – kūrybiškas, pirminis ir natūralus mąstymas, kurį būtina nuolat treniruoti.  Gaunamas minties vaizdinys, kurį mes keičiame ir įgyvendiname tikrovėje.

Ši natūralios medicinos sritis nuolat vystosi, apjungdama tūkstantmetes gydymo žinias ir naujausias technologijas.  Sukurti saviti diagnostikos ir gydymo metodai, pagrįsti vaizdo (vaizdinio) kitimu.Vaizdinių terapija apima diagnostiką, terapiją ir prevenciją. Šios senovės kinų medicinos technikos pagalba nustatome “tingius” organus ir jų sistemas, paeiliui juos sužadiname, suaktyviname, ko pasekoje organų sistemos ima sklandžiau veikti.

Kadangi mūsų visų organų veikla ir būklė yra tarpusavyje susijusi, dirbama paeiliui su kiekvienu organu, siekdami atstatyti jų pusiausvyrą. Pavyzdžiui, stiprinant kepenų funkciją, galima atsikratyti nemigos, galvos skausmo, gali pagerėti regėjimas, sumažėti sąnarių skausmai bei pykčio priepuoliai. Terapija trunka 2 valandas.

VAIZDINIŲ TERAPEUTO PASLAUGOS APIMA:

  • Bendra apžiūra, diagnostika pagal pulsą, apžiūra rankomis ir  vaizdiniais.
  • Sveikatos atstatymas  vaizdinių medicinos, akupresūros, masažo, aromaterapijos  pagalba.
  • Konsultavimas ir praktiniai patarimai, paremti Džun Juan Ciguno (Yun Yuan Qigong) filosofija ir praktika.

Turėdami klausimų, ar norėdami užsiregistruoti užpildykite dešinėje esančią registracijos formą, ar susisiekite nurodytais kontaktais.

Lauksime Jūsų atvykstant – Medvisit

Trukmė 90 min.