MEDVISIT

modeliuojamasis masažas rankomis

homemade-anti-cellulite-treatments.jpg

Celiulitas — tai medžiagų apykaitos, vietinės kraujotakos bei vandens-druskų pusiausvyros sutrikimas bei toksinų kaupimasis organizme. Celiulitas yra ne tik estetinė problema, bet ir sveikatos sutrikimas, linkęs progresuoti, todėl reikalingas ne tik jau matomų reiškinių gydymas, bet ir celiulito prevencija.

Teisingi gyvenimo įpročiai, prevencinės ir gydymo procedūros turi didžiulę įtaką kovojant su šia problema. Celiulito gydymui rekomenduojama: anticeliulitinė dieta, fiziniai pratimai, laikysenos koregavimas, įvairūs masažai, sausas odos trynimas.

 

Efektyvi priemonė gydant celiulitą yra rankomis atliekamas anticeliulitinis-modeliuojantis masažas. Masažuojant, sukeliamas laikinas audinių spaudimas.  Rankomis atliekamo anticeliulitinio masažo metu normalizuojamos pažeistų audinių funkcijos, skatinamas audinių aprūpinimas deguonimi ir maisto medžiagomis, šalinamas anglies dvideginis bei toksinai, palaikoma sklandi limfinės sistemos veikla. Susikaupę toksinai limfos pagalba patenka į veninę cirkuliacijos sistemą ir natūraliu būdu pašalinami iš organizmo. Metabolizmo proceso stimuliacijos pagalba mažėja poodiniame riebaliniame sluoksnyje susikaupusių toksinų ir vandens kiekis.

Masažui naudojami natūralūs ajurvediniai SPA CEYLON ir SITARAM  kosmetikos linijų produktai, turintys savo sudėtyje eterinių aliejų ir žolelių ekstraktų, kurie skatina lipolizę, gerina mikrocirkuliaciją, lieknina, taip padedama grąžinti kūnui stangrumą, lieknumą bei sveikatą. Jau po pirmų procedūrų matomai sumažėja riebalų sankaupos, oda tampa stangresnė, elastingesnė.

Gydymo kursas 10-12 procedūrų(per savaitę 2 k.), palaikomasis gydymas 1k. per mėnesį.

Trukmė 60 min.