MEDVISIT

Polinezijos prisilietimo menas –

Tai savigydos sistema arba asmeninės galios atradimo kelias. MA-URI®, dar kitaip vadinamo prisilietimo menu neįmanoma apibūdinti mums įprastu žodžiu „masažas“. Ši kūno mankštos ir fizinės, emocinės, mentalinės bei dvasinės savigydos (angl.self healing) sistema, sukurta remiantis senovinėmis holistinėmis Polinezijos praktikomis.

Maorių, vietinių Naujosios Zelandijos gyventojų kalba ma reiškia baltą šviesą (nuoroda į laisvumą, išsilaisvinimą iš vidinių apribojimų ir įsitikinimų, kuriuos esame susikūrę), o uri – palikuonis (užuomina į pirmapradžius šaltinius ir protėvius, iš kurių atkeliauja žinios). 

MA-URI®leidžia žmogui pasveikti. Senieji Polinezijos gyventojai neturėjo žodžio „gydymas“. Jie tikėjo, kad žmogaus išgijimo galia slypi jame pačiame, o ligas sukelia blogos emocijos, patiriami kaltės, gėdos jausmai, prievarta, netgi kiekvienas mūsų ištartas „taip“, kai norime sakyti „ne“.

MA-URI® sesija (darbas su kūnu, angl. bodywork) atliekama dilbiais. Dilbiai – švelniausia kūno vieta, ja žmogus neatlieka jokio kito darbo, prisilietimas dilbiais leidžia pajusti judesio vientisumą, giluminį poveikį ir stiprų atpalaidavimą vienu metu. Masažuotojas juda tam tikrais Polinezijos šokių žingsniais, kurie sustiprina jo energiją ir kartu – sesijos poveikį klientui.

MA-URI® prisilietimo menas suteikia galimybę išlaisvinti kūne susikaupusias emocijas (gėdą, kaltę, apatiją, liūdesį, baimę, pyktį, nusivylimą), atsikratyti streso ir ne tik atrasti vidinę ramybę, bet ir „išgirsti“ sustiprėjusį savo vidinį balsą, patirti, kaip nuskaidrėja mąstymas, atsiranda ilgai kamavusios problemos sprendimas. MA-URI® fiziniame lygyje šalina iš organizmo šlakus, reguliuoja medžiagų apykaitą, kraujo ir limfos cirkuliavimą, padeda atsikratyti įvairių negalavimų, streso, atnaujina energinę organizmo pusiausvyrą, atpalaiduoja įtemptus raumenis ir gerina nuotaiką.

MA-URI® rekomenduojamas profilaktiškai esant bet kokiems sutrikimams, pvz. nuovargiui, stresui, nugaros ar stuburo skausmams, sutrikus limfotakai ir kraujotakai, apėmus depresijai, esant aukštam ar žemam kraujospūdžiui. Taip pat tinka atsipalaiduoti prieš laukiančius didelius iššūkius, atsakingus renginius, egzaminus, svarbių sprendimų priėmimą. MA-URI® palengvina pasirinkimą, esant abejonei.

Kviečiame ateiti į MA-URI® ir tada, kai tiesiog reikia poilsio ir atsipalaidavimo po darbų. Tai bus dovana jūsų kūnui ir sielai.