MEDVISIT

Havajietiškas masažas

facial19.jpg

Viena iš pačių savičiausių ir giliausių energetinio masažo technikų. Lomi-Lomi masažą, dar vadinamą gydančiojo prisilietimo masažu, praktikuoja Havajų išminčiai (angl. healers). Lomi Lomi masažas nuo seno ypač vertinamas, kaip atsipalaidavimo, harmonijos ir jėgų atgavimo šaltinis. Lomi-Lomi tradicija buvo perduodama iš kartos į kartą, kiekvienąkart įgydama savitų bruožų ir privalumų, bei kupina naujų atradimų. Šis masažas skirtas transformuoti ir visiškai subalansuoti visus savojo „aš“ aspektus ir sukurti harmoniją bei teigiamą energijos tekėjimą visame kūne, paliekant žmogaus savosios tiesos suvokimą, tikrąjį „aš”. Tikima, kad prisilietimu panaikinami visi energetiniai blokai.

Emocinis poveikis

Masažo ritualo dėka sukuriama atmosfera, kuri leidžia žmogui panirti į gylį, padeda be skausmo atsilaisvinti nuo skaudžių prisiminimų, traumų, išlaisvina nuo stereotipinių veiksmų, apribojimų, trukdančių gyventi. Nusiraminama ir atsipalaiduojama.

Dvasinis poveikis

Tikima, jog masažo metu įvyksta vidinė transformacija. Energija, tėkmė, į kurią patenka žmogus masažo metu, pradeda veikti ir gyvenime. Atsiranda impulsas daugiau judėti, atsiveria nauji gebėjimai, pajuntama dvasinė harmonija.

Fizinis poveikis

Fiziniu lygmeniu Lomi Lomi masažas mažina stresą ir įtampą, spartina kraujo ir limfos, kurie padeda šalinti susikaupusius skysčius ir toksinus, tekėjimą.

Lomi Lomi masažas priverčia tekėti energiją. Po masažo dar ilgai jaučiamos teigiamos emocijos. Tai mylinčių rankų masažas, kuris per švelnumą ir ritmą veikia raumenis, puoselėja kūną ir leidžia jums giliai atsipalaiduoti…

Trukmė 90 min. | Kaina 55€