MEDVISIT

ir Kinų medicinos paslaugos

Senovės Kinijos gydymas arba senovės kinų medicina siekia daugiau kaip 6000 metų. Senovės kinų gydytojai sveikatos negalavimams gydyti bei sveikatai palaikyti naudojo refleksoterapijos metodus, kurie remiasi tiesioginiu fiziniu poveikiu žmogaus kūne esantiems gyvybiniams taškams. Refleksoterapijos pagrindinės sveikatinimo technikos yra akupunktūra, akupresūra, moksibustija (kitaip dar vadinama moksaterapija arba šildymu moksa) ir kt.

2010 m. akupunktūra ir šildymas „moksa” pripažinti nematerialiu žmonijos paveldu.

Menas šildyti moksa yra vienas iš pačių seniausių senovės Kinijos gydymo metodų. Degdama moksa žvakė išskiria aukštą 600-900 laipsnių temperatūrą, todėl šiluma yra pajėgi giliai įsiskverbti į žmogaus kūną.

Jos metu stimuliuojami specifiniai taškai kūne. Padeda atkurti ,,Qi“ (,,či“) energijos tėkmę arba gyvenimo galią, balansą ir harmoniją. Akupresūra, kaip pagalbinė priemonė, yra taikoma visoms ligoms gydyti.

Natūralus gydymas dirginant pėdų refleksines vietas yra tos pačios kilmės kaip ir akupunktūra bei sudaro dalį senovės tradicinės kinų medicinos. Šis gydymas vadinamas „Zu-Xin-Dao“ („pėdos ir širdies ryšiu“), t.y. metodu, sukeliančiu gydymo efektą dirginant pėdos akupunktūrinius taškus bei refleksines zonas.

Vaizdinių medicina remiasi  natūraliu ir ypatingu mąstymo tipu, kurį vadiname vaizdiniu. Mąstymas vaizdais (vaizdiniais) – kūrybiškas, pirminis ir natūralus mąstymas, kurį būtina nuolat treniruoti.  Gaunamas minties vaizdinys, kurį mes keičiame ir įgyvendiname tikrovėje.