MEDVISIT

DOVANŲ KUPONAI

Dovanų kuponai

Artimųjų gera sveikata ir pakili nuotaika – pats geriausias palinkėjimas!

Padovanokime artimiesiems, tai kas brangiausia – keletą valandų poilsio, ramybės, sveikatinančią ar gražinančią procedūrą kūnui ir sielai. Artimųjų gera sveikata ir pakili nuotaika – pati geriausia dovana!

MEDVISIT šeimos sveikatinimo centras – dėmesys ir rūpestis visiems šeimos nariams; tiek suaugusiems, tiek vaikams, tiek kūdikiams.
Mūsų centro dovanų kuponai – tai nuoširdus rūpestis artimo žmogaus sveikata, atvertas naujas langas į geresnę sveikatą, poilsis po sunkios darbų rutinos ar pabodusios kasdienybės, nauji potyriai ir atradimai!
Dovanų kuponai galioja visoms centre atliekamoms procedūroms ar platinamiems produktams.

Pasiteirauti galite:  mob. +370 699 04466, +370 68777740;  rašykite: infomedvisit@gmail.com

MEDVISIT dovanų kuponų įsigijimo tvarka:

  • Mūsų centre galite įsigyti fiksuotos kainos dovanų kuponus arba dovanų kuponą konkrečiai pageidaujamai paslaugai ar produktams.
  • Norėdami įsigyti dovanų kuponą, parašykite mums el. laišku: infomedvisit@gmail.com arba paskambinkite +370 69904466. Mes Jums atsiųsime apmokėjimo sąlygas, o apmokėjus – įsigytą dovanų kuponą.
  • MEDVISIT dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo įsigijimo datos; jei nenurodyta ir nesusitarta kitaip.
  • Įsigijus dovanų kuponą už tam tikrą sumą, dovanų kuponą pateikusiam asmeniui suteikiamos pagal MEDVISIT kainyną pasirinktos paslaugos. Jei pageidaujamų paslaugų vertė didesnė, kuponą pateikęs asmuo sumoka kainos skirtumą.
  • Procedūroms pagal dovanų kuponus prašome registruotis iš anksto.