MEDVISIT

IR TERAPIJOS

Gydomasis masažas
Nugaros masažas
Veido masažas
Pėdų masažas
Gydomasis viso kūno masažas
Sąnarių masažas
Tailandietiškas aromaterapinis viso kūno masažas
Tradicinis Thai masažas
Rytietiškas pėdų masažas

Limfinė sistema atlieka lemiamą vaidmenį palaikant sveiką skysčių balansą kūne, padeda apsaugoti organizmą nuo įvairių infekcijų, valo ir maitina audinius bei yra imuninės sitemos dalis.

Celiulitas yra ne tik estetinė problema, bet ir sveikatos sutrikimas, linkęs progresuoti, todėl reikalingas ne tik jau matomų reiškinių gydymas, bet ir celiulito prevencija.

Tai savigydos sistema arba asmeninės galios atradimo kelias. Ši kūno mankštos ir fizinės, emocinės, mentalinės bei dvasinės savigydos (angl.self healing) sistema, sukurta remiantis senovinėmis holistinėmis Polinezijos praktikomis

Viena iš pačių savičiausių ir giliausių energetinio masažo technikų. Lomi-Lomi masažą, dar vadinamą gydančiojo prisilietimo masažu, praktikuoja Havajų išminčiai  (angl. healers).

Ne tik puikiai atpalaiduoja kūną, bet ir leidžia pasimėgauti nuostabiais aukščiausios kokybės eterinių aliejų aromatais. Šios technikos pradininkas – vienas garsiausių pasaulio aromaterapeutų Dr. Gary Young.

Alternatyviosios medicinos kryptis, kuomet savigydai, sveikatai stiprinti pasitelkiami  eteriniai aliejai ir kitos aromatinės medžiagos. Aromaterapija veikia mūsų organizmą per uoslę ir mūsų kūno pojūčius, eteriniai aliejai palankiai veikia mūsų nuotaiką, padeda lavinti uoslę bei padeda atpalaiduoti dvasią bei kūną.

terapeutas masažuoja paciento raumenis bei koreguoja sąnarių poziciją. YUMEIHO® yra terapinė sistema, sudaryta iš tam tikro procedūrų skaičiaus (priklausomai nuo patologijų). Viena kompleksinė procedūra trunka apie 40-50 minučių, kurios metu terapeutas naudoja apie 100 skirtingų technikų.