MEDVISIT

Ajurvedos kūno terapija aktyvinant

Marmos – sudėtinė ajurvedos sistemos dalis; tai energetiniai centrai, išsidėstę žmogaus kūno eteriniame energoinformacinio lauko lygmenyje, per kuriuos į organus patenka gyvybinė energija. Kiekviena marma – kai kurios jų sutampa su vadinamosiomis čakromis ar biologiškai aktyviais taškais, – turi savo “langelius” kūno paviršiuje, kurie susiję su penkiais elementais – oru, žeme, vandeniu, ugnimi ir eteriu.

Masažo metu marmų vietos yra lengvai stimuliuojamos, šalinami energijos blokai, gyvybinė energija – Prana – pradeda cirkuliuoti tolygiai ir pasiskirsto visuose žmogaus organizmo audiniuose, sustiprinamas ryšys tarp kūno ir sąmonės. Šio masažo metu atsipalaiduoja raumenys, nuslūgsta įtampa, veikiama visa limfos bei kraujotakos sistema. Masažas veiksmingas norint atstatyti ir palaikyti organizmo energetinį gyvybingumą, vidinę pusiausvyrą, fizinę bei psichinę sveikatą. 

Tai puiki terapija ligų prevencijai. Marmų masažas veikia trijuose pagrindiniuose lygiuose:

  • Kūno: valymasis, energijos balansavimas
  • Proto: stiprinimasharmonizavimas, aiškumas
  • Sąmonės: suvokimas, skaidrumas

Masažas skirtas visiems, kuriuos vargina stresas, įtampa, neaiškios kilmės galvos skausmas, migrena, nuovargis, jaučiate, kad Jūsų imunitetas susilpnėjęs, stinga gyvybinės energijos, nebėra vidinės pusiausvyros ir harmonijos.

Siekiant maksimalaus teigiamo poveikio, rekomenduojama greta atlikti veido masažą ir atgaivinti veido odą specialiai parinkta ir pritaikyta kauke.

Trukmė 90 min.