MEDVISIT

terapija

YUMEIHO® terapija tai Rytų manualinės praktikos tradicijų bei gilių šiuolaikinės medicinos žinių derinys.

YUMEIHO® terapiją 1978 m. sukūrė Dr. Saionji Masayuki Saiki Otsuki, Tarptautinio Medicininės prevencijos instituto direktorius, kuris dabar Tokijuje užregistruotas kaip YUMEIHO® institutas. Šiuo metu YUMEIHO® instituto Tokijuje direktorius yra Hisayuki Ozaki . Meistras Saionji išanalizavo daugelį senovinių Japonų ir Kinų metodų, tokių kaip Anma, Seitai Ho ir Šiatsu, išrinko iš jų pačias veiksmingiausias technikas ir sukūrė naują terapiją. YUMEIHO® terapijoje terapeutas masažuoja paciento raumenis bei koreguoja sąnarių poziciją. YUMEIHO® yra terapinė sistema, sudaryta iš tam tikro procedūrų skaičiaus (priklausomai nuo patologijų). Viena kompleksinė procedūra trunka apie 40-50 minučių, kurios metu terapeutas naudoja apie 100 skirtingų technikų. Jos apima: relaksacinis bei tonizuojantis masažas pagal YUMEIHO® metodiką, sąnarių mobilizavimas. YUMEIHO® terapijos technikos atliekamos ypač „minkštu“ būdu (SEITAI – Japonijos chiropraktikos), manipuliacinių veiksmų metu girdimas būdingas sąnarių spragtelėjimas, tačiau pacientas skausmo nejaučia.

YUMEIHO® terapijos metu išmankštinami sąnariai nuo galvos iki kojų pirštų, viso kūno raumenys, yra paveikiama nervinė sistema, kuri sutampa su žmogaus kūno energetiniais meridianais. YUMEIHO® terapijoje taipogi yra masažuojamas pilvas, kitaip tariant, taikoma visceralinė terapija, kuri padeda esant vidurių užkietėjimui, nuima spazmus, normalizuoja vidaus organų darbą.

YUMEIHO® terapija gali gydyti daugelį ligų, pavyzdžiui:

  • Liumbago
  • Išialgija
  • Klubo sąnarių, kelių, kulkšnių, pirštų ir šonkaulių skausmai
  • Įvairūs galvos skausmai
  • Sustingimas arba skausmas pečiuose
  • Nereguliarios ar skausmingos mėnesinės
  • Kepenų ligos
  • Skrandžio, žarnyno, širdies, kasos, inkstų, blužnies, šlapimo pūslės

YUMEIHO® terapija taip pat padeda pacientams, sergantiems hipertenzija ir hipotenzija. Be to, tai gali pagerinti bendrą paciento organizmo būklę.

Informacija paimta iš: http://yumeiho.lt/apie-mus/

Atlieka specialistas, baigęs oficialius ir autorinius Yumeiho® terapijos kursus, organizuojamus VšĮ Sveikatingumo centras „Vinsanum“, vedamus Yumeiho® terapijos 7-o lygio intruktoriaus Maciej Dłuski (Varšuva, Lenkija) ir Romualdo Vinkovskio 4-o lygio Yumeiho® terapeuto.