MEDVISIT

procedūros

Limfinė sistema atlieka lemiamą vaidmenį palaikant sveiką skysčių balansą kūne, padeda apsaugoti organizmą nuo įvairių infekcijų, valo ir maitina audinius bei yra imuninės sitemos dalis.

Celiulitas yra ne tik estetinė problema, bet ir sveikatos sutrikimas, linkęs progresuoti, todėl reikalingas ne tik jau matomų reiškinių gydymas, bet ir celiulito prevencija.

Tai savigydos sistema arba asmeninės galios atradimo kelias. Ši kūno mankštos ir fizinės, emocinės, mentalinės bei dvasinės savigydos (angl.self healing) sistema, sukurta remiantis senovinėmis holistinėmis Polinezijos praktikomis

Viena iš pačių savičiausių ir giliausių energetinio masažo technikų. Lomi-Lomi masažą, dar vadinamą gydančiojo prisilietimo masažu, praktikuoja Havajų išminčiai  (angl. healers).

Ne tik puikiai atpalaiduoja kūną, bet ir leidžia pasimėgauti nuostabiais aukščiausios kokybės eterinių aliejų aromatais. Šios technikos pradininkas – vienas garsiausių pasaulio aromaterapeutų Dr. Gary Young.

Alternatyviosios medicinos kryptis, kuomet savigydai, sveikatai stiprinti pasitelkiami  eteriniai aliejai ir kitos aromatinės medžiagos. Aromaterapija veikia mūsų organizmą per uoslę ir mūsų kūno pojūčius, eteriniai aliejai palankiai veikia mūsų nuotaiką, padeda lavinti uoslę bei padeda atpalaiduoti dvasią bei kūną.