MEDVISIT

Artimųjų rytų - Holistinis energetinis nugaros masažas

69329_photo_r.jpg

Tai holistinis energetinis nugaros masažas, daugiau kaip tūkstantmetį praktikuojamas Hakim dervišų brolijos gyduolių Artimuosiuose Rytuose. Hakim masažas – tai labai sena technika ir tai, kad pavyko ją išsaugoti iki šių dienų, yra pati tikriausia dovana šiuolaikiniam žmogui.

Fizinė ir emocinė žmogaus sveikata nemažai priklauso nuo stuburo būsenos. Per nervų šakneles nugaros smegenys yra tiesiogiai susijusios su visais mūsų kūno organais, ir, jei šiame ryšyje yra pažeidimas, dažnai kyla problemos fiziniame ir neretai netgi psichiniame lygyje. Atsiranda disbalansas, energija nustoja tinkamu būdu tekėti, kas sukelia įvairius negalavimus ir ligas.

Hakim holistinis energetinis nugaros masažas regeneruoja tarpslankstelinius diskus ir švelniai patempia stuburą, tuo pat metu balansuodamas psichiką. Hakim atliekamas ritmiškai kartojant masažo judesius, tiksliai apibrėžta tvarka kaitaliojant tempimą, spaudimą ir lengvą prisilietimą. Šio masažo poveikis išilgai stuburo esantiems nervams ir jų šaknelėms padeda atstatyti pažeistą ryšį ir atkuria teisingą energijos tekėjimą tarp nugaros smegenų ir žmogaus kūno organų. Kai šis ryšys yra harmoningas, žmogus jaučiasi gerai, jis yra sveikas ir džiaugsmingas, nes išnyksta įtampos ir su tuo susiję skausmai, stuburo slanksteliai atsistato į teisingą padėtį natūraliu būdu.

full-body-massage.jpg
back-neck-shoulder-massage.jpg

„Hakim“  masažas padeda, esant įvairiems sveikatos sutrikimams:

  • Stresui,
  • Raumenų įtampai, spazmams,
  • Nugaros (stuburo) skausmui,
  • Osteochondrozei, skoliozei ir kitoms atramos – judamojo aparato ligoms,
  • Įvairiems nerviniams susirgimams,
  • Nemigai,
  • Nerimui ir padidintam jautrumui,
  • Energetiniam išsekimui.
Reguliariai praktikuojant pastebimas žymus palengvėjimas ar negalavimai išnyksta, atkuriama harmonija su savimi ir aplinka, išmokstama geriau įsiklausyti į savo kūno poreikius, pagerėja savijauta. Po masažo rekomenduojama keletą dienų apriboti sporto užsiėmimus. Optimaliam geros organizmo būklės palaikymui rekomenduojama atlikti Hakim masažą kartą per savaitę.