MEDVISIT

  • Vokiečių g. 28 (vidiniame kieme)
  • +370 5 261 2422, +370 699 04466
  • info@medvisit.eu

terapija

pasiruošimas

Mineralų terapija – žmogaus fizinių ir subtiliųjų sistemų subalansavimas mineralų pagalba, siekiant visokeriopos darnos. Šio sveikatinimo būdo filosofija remiasi tikėjimu, kad Mineralų karalystė turi savitą sąmonę, kuriai atsivėręs žmogus gali patirti subtiliai gydantį mineralų poveikį.

Po mineralų terapijos seanso dažniausiai pasijuntame ramybėje, harmonijoje. O šioje būsenoje yra daug paprasčiau pamatyti vidines problemų priežastis, galimus sprendimo variantus bei jų pasekmes. Todėl mineralų terapija laikytina sąmoningumą skatinančia praktika.

Mineralų terapija galime pasiekti pačių įvairiausių tikslų: tiek atsipalaidavimo ir nusiraminimo, nemalonių pojūčių pakeitimo, atsistatymo išsekus, tiek ir rūpimų atsakymų paieškos, savęs tikrojo pajautos, tikslų išsigryninimo, o galiausiai – valios suaktyvinimo veikti pasirinkta kryptimi. Mūsų siūlomas mineralų terapijos užsiėmimas – tai kompleksinis metodas, sudarytas iš įvairių elementų, ir yra orientuotas į darbą su problemos ištakomis, ne vien simptomais.

Pasiruošimas

Pageidautina 3 dienas iki praktikos (ar bent jau tą pačią dieną) nevartoti alkoholio, nevalgyti mėsos. Būtų naudinga nusiprausti po dušu („MEDVISIT“ sveikatos paslaugų centre yra visos reikiamos sąlygos). Pageidautina vilkėti natūralių audinių rūbus (bet ne vilnos!), jei įmanoma, laisvesnius, patogius. Moterims menstruacijų piko metu apdėjimo mineralais praktika neatliekama. Prašome informuoti, jei turite sunkių sveikatos sutrikimų: mineralų terapeutas privalo į tai atsižvelgti ir laikytis papildomų darbo taisyklių.

mineralu-terapija-ritualas-1 (1)

SEANSĄ SUDARO:

Jo metu bendraujame apie esamą būseną ir poreikius. Problemos išsiaiškinimui naudojame pokalbio, intuityviaus mineralų pasirinkimo, energinio balanso čakrose nustatymo ir kitas metodikas.
Žmogus patogiai guli (dažniausiai – ant nugaros), jam ant kūno energinių centrų ir aplinkui sudedami atitinkamai, visiškai individualiai, parinkti akmenėliai. Nurodoma, kaip koncentruotis, kvėpuoti ir kita. Proceso trukmė individuali: gali būti nuo 11 iki 45 minučių.
Naudojami įvairūs mineralų dariniai: gamtinės formos ir apšlifuoti kristalai, kristalų agregatai, uolienos (lauko akmenys) bei organinės kilmės suakmenėjimai (fosilijos). Dirbame tik su natūraliais, niekaip nepaveiktais mineralais.
Po seanso aptariame pojūčius ir suvokimus. Parenkami mineralai ar jų deriniai tolesniam darbui su savimi (remiamasi kliento empiriniu patyrimu, astromineralogijos bei bendrosiomis mineralų terapijos žiniomis).
Jei klientas pageidauja, pateikiamos rekomendacijos: kaip dirbti su turimais mineralais ir kaip juos prižiūrėti; pagrindinės darbo su savimi kryptys (psichologiniai, dvasiniai aspektai); rekomenduojamas esamai vidinei būsenai tinkamas aromaterapinis mišinys. Priklausomai nuo situacijos, gali būti paskirta papildoma palaikomoji praktika, atliekama savarankiškai – išsirenkami reikiami akmenėliai ir suteikiama visa reikiama informacija.
Jei reikalinga, pasiruošiant apdėjimui kristalais atliekama tam tikra praktika: kvėpavimas, garso terapijos elementai, vedamoji meditacija ir kita.
Papildomų pojūčių suteikia malonūs aromatai: klientas asmeniškai pasirenka jam tuo metu labiausiai patinkantį natūralių eterinių aliejų mišinį. Aromatiniai mišiniai paskleidžiami į kabineto erdvę šaltojo garo difuzijos metodu – taip išsaugomos visos naudingosios eterinių aliejų savybės.